 |
Forum Eerste Wereldoorlog Hét WO1-forum voor Nederland en Vlaanderen
|
Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp |
Auteur |
Bericht |
jv1981
Geregistreerd op: 20-5-2020 Berichten: 4
|
Geplaatst: 21 Mei 2020 14:14 Onderwerp: Militaire kaarten 1916 1917 omgeving Celles-sur-Plaine |
|
|
Hallo, een vriendin van mij in Frankrijk is in het bezit van militaire kaarten van o.a. WO1. Het gaat om kaarten van het VII armée. Ik heb op wikipedia gevonden dat het misschien kan gaan om het 115de 'batallion de chasseurs Alpins' van de 47ste 'division d'infanterie'? De kaarten concentreren zich vooral rond de sector Celles-sur-Plaine en de Col de Chapelotte.
Er zijn 5 kaarten:
- Plan directeur de tir : Senones - mis à jour 31 mai 1916
- Front de la Haute Meuse - geen datum - dessiné pour le capitaine Gard
- Plan directeur de tir: Celles - mis à jour 31 mai 1916
- Plan directeur de tir: Celles - mis à jour 5 décembre 1916 - Lt. Ducouret
- Plans Directeurs: Sergent d'infanterie Willems, maréchal des logis du train Bernard, sergent d'infanterie Ballacey, sergent d'infanterie Beaufrère, sergent d'infanterie Piétri.
Er zijn dus met de hand aangebrachte stellingen aangeduid, frontlijnen etc..
Ze had graag geweten of dit interessante kaarten zijn voor de verzamelaar of museum. Ze zijn eventueel te koop. Maar ik noch zij hebben een idee van wat deze kaarten waard zijn.
Ik ben nieuw op dit forum dus vergeef me als ik de werking niet snel onder de knie heb. Ik heb foto's via een Flickr link (hopelijk werkt dit)en anders kan ik ze ook persoonlijk via mail sturen natuurlijk.
https://www.flickr.com/photos/188537661@N07/with/49919378771/
Alvast bedankt voor jullie reacties. Met vriendelijke groeten, Jan.[/url] |
|
Naar boven |
|
 |
jv1981
Geregistreerd op: 20-5-2020 Berichten: 4
|
Geplaatst: 01 Jun 2020 13:47 Onderwerp: |
|
|
500 views maar niemand die me kan helpen? Jammer.. |
|
Naar boven |
|
 |
jv1981
Geregistreerd op: 20-5-2020 Berichten: 4
|
Geplaatst: 05 Jun 2020 14:21 Onderwerp: |
|
|
Nog steeds niemand die me kan helpen? Na meer dan 700 views.. |
|
Naar boven |
|
 |
ww_soldier
Geregistreerd op: 11-8-2006 Berichten: 1081 Woonplaats: Gentbrugge
|
Geplaatst: 07 Jun 2020 12:57 Onderwerp: |
|
|
Dat lijken me interessante kaarten. Er zullen wel verzamelaars zijn die hier interesse voor tonen. Maar misschien dat ze in Frankrijk zelf eerder een publiek zouden vinden. _________________ Wir kämpfen nicht für Vaterland. Und nicht für Deutsche Ehre! Wir sterben für den Unverstand. Und für die Millionäre. |
|
Naar boven |
|
 |
|
|
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen Je mag geen reacties plaatsen Je mag je berichten niet bewerken Je mag je berichten niet verwijderen Ja mag niet stemmen in polls
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
|