 |
Forum Eerste Wereldoorlog Hét WO1-forum voor Nederland en Vlaanderen
|
Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp |
Auteur |
Bericht |
love4history

Geregistreerd op: 10-4-2006 Berichten: 2286
|
Geplaatst: 07 Mei 2009 11:45 Onderwerp: IR 61 info |
|
|
Heeft iemand meer info over de bewegingen van IR 61 Infanterie-Regiment von der Marwitz (8. Pommersches) Nr.61 ?
Heb een foto gezien genomen in m'n geboortedorp met leden van dit regiment erop en had graag wat preciezer geweten wanneer die ter plaatse waren
Bedankt
mvg
l4h _________________ Rudeness is the weak man's imitation of strength.
Eric Hoffer
"Flandria dulce solum, super omnes terra beata......mando remando vale, mea Flandria terra meorum" |
|
Naar boven |
|
 |
Schnautzi

Geregistreerd op: 8-1-2009 Berichten: 462 Woonplaats: Veenendaal
|
Geplaatst: 08 Mei 2009 10:20 Onderwerp: |
|
|
Hallo l4h,
De bewegingen van de 35 I.D. waarvan het Regiment deel uit maakte is o.a. hier te vinden.
http://www.1914-18.info/erster-weltkrieg.php?u=160&info=35.Infanterie-Division
Hier vind je zowel de "Kriegsgleiderungen" als de "Gefechtskalender" van de Divisie.
Als je uitsluitend geinteresseerd bent in de Gefechtskalender, hoor ik dat wel, want dan wil ik deze wel scannen voor je.
Heb gekeken of de Regimentsgeschichte te koop aangeboden wordt door Patrick Schallert, helaas is dat niet het geval.
http://www.military-books.de.vu/
Groeten,
René |
|
Naar boven |
|
 |
love4history

Geregistreerd op: 10-4-2006 Berichten: 2286
|
Geplaatst: 09 Mei 2009 8:08 Onderwerp: |
|
|
Bedankt voor de tip René!
De foto dateert dus wellicht uit 1917-1918 vermits IR 61 tot Okt 15 aan het Oostfront zat en daarna aan de Somme. Vermits het echter over een dorp op de grens van het Etappengebiet gaat moet de foto genomen geworden zijn tijdens een rustperiode terwijl ze in Vlaanderen waren.
1917-1918 dus... _________________ Rudeness is the weak man's imitation of strength.
Eric Hoffer
"Flandria dulce solum, super omnes terra beata......mando remando vale, mea Flandria terra meorum" |
|
Naar boven |
|
 |
|
|
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen Je mag geen reacties plaatsen Je mag je berichten niet bewerken Je mag je berichten niet verwijderen Ja mag niet stemmen in polls
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
|